با عضویت در باشگاه شایگان و پیوستن به جمع ما ، لحظات خوبی را تجربه کنید .

 باشگاه شایگان، در فضایی صمیمی و پویا تلاش می کند تا با گردهمایی کارشناسان و اساتید و دانشجویان رشته های مختلف ، محیطی دوستانه و حرفه ای را رقم زده و با برقراری ارتباط دوسویه به خلق مزیت پرداخته و تمامی اعضا را منتفع نماید.

بستر خدمات مشاوره در حوزه مدیریت و کسب و کار با فراهم آوردن امکانات و فضاهای آموزشی به اعضای محترم باشگاه این امکان را می دهد که همیشه به روز بوده و هرگونه پرسش و مسئله ای را در فضایی تعاملی با کارشناسان در میان بگذارند.

طرح ریزی دوره های آموزشی با توجه به نیاز فعلی اعضا با دربر داشتن اساتید مجرب و به نام و همچنین برگزاری همایش های تخصصی نیز از مهم ترین اهداف باشگاه است .

 باشگاه شایگان در راستای ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان، اهداف و برنامه های زیر را دنبال می کند ؛

1.         طرح ریزی و ایجاد خدمات جدید در حوزه مشاوره به مدیران و صاحبان کسب و کار در راستای ارتقای بهره وری و بهبود

2.         شناسایی خواسته ها و نیازهای مشتریان در خصوص دوره های آموزشی

3.         ایجاد ارتباطی دوسویه و تعاملی مستقیم با مشتریان

4.         ارائه پاسخهای شایسته و خدمات مشاوره به کلیه اعضا

5.         تشویق مشتریان حقیقی و حقوقی برای ارائه خدمات خود با تخفیفات و تسهیلات ویژه به سایر اعضای باشگاه

6.         تشویق مشتریان جهت جمع آوری امتیازات و استفاده هر چه بیشتر از جوایز طرح ها و جشنواره های متنوع

باشگاه شایگان با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی ها و متد های کاری در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت خدمات برای مشتریان خود می باشد .

باشگاه شایگان از شما دعوت می نماید تا ضمن عضویت خود و دوستان خود ، به بهتر شدن خدمات یاری رسانده و ضمن مشارکت در طرح های باشگاه، از جوایز ارزشمند آن برخوردار شوید.

 این باشگاه با هدف فراهم نمودن محیطی برای انتقال و به کارگیری دانش روز مدیریت و بازاریابی و فروش ایجاد شده است. همچنین تبادل تجربه بین اعضا، با بهره گیری از تجارب استادان برجسته از مهمترین اهداف این باشگاه است. مباحث قابل طرح در باشگاه بر اساس آخرین تحولات علوم مذکور در سطح بین المللی و با در نظر گرفتن شرایط ویژه و بومی ایران و نیاز های اعضای باشگاه تعیین     می گردد. هم چنین اعضای باشگاه می توانند با تشکیل گروههای همفکر و ارائه فعالیت های خود به دیگران، گام موثری در شناساندن توانمندی های خود به ویژه به شرکت های متقاضی فعالیت های خود بردارند که این فعالیت ها تأثیر بسزایی در ارتقای حرفه ای اعضا خواهد داشت.

گروه مشاوران شایگان با هدف افزایش مهارت و دانش مدیریتی در حوزه های مباحث بارزاریابی و توسعه فروش ، سیستم های مدیریتی بین المللی و استانداردهای مربوطه ، اقدام به راه اندازی         « باشگاه مدیران شایسته » نموده است.

از مهم ترین چشم اندازهای «باشگاه مدیران شایسته» می توان به موارد زیر اشاره نمود   :

برگزاری نشست های حرفه ای با رویکرد انتقال تجربه

برگزاری دوره های آموزشی و همایش های تخصصی با ارائه تخفیفات و تسهیلات ویژه به اعضا

فراهم نمودن زمینه ارتباط اثر بخش با صنعت بویژه در زمینه پژوهش

برگزاری برنامه های علمی – فرهنگی برای اعضای محترم باشگاه